O NAS

Infinity Space to zespół doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości, którzy w sposób indywidualny, profesjonalny i bezpieczny pomogą Ci zająć się twoją nieruchomością. Nowatorskie rozwiązania i obsługa najwyższej jakości gwarantują sukces niezależnie, czy chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, zdjąć z siebie obsługę wynajmu i powierzyć swoją nieruchomość w ręce naszych zarządców najmem nieruchomości premium, czy też sprzedać nieruchomość samodzielnie, ale w sposób profesjonalny. Nasz zespół pomoże Ci na każdym etapie.

oie_27162422kiiYKltO (1)

Infinity Space to nowoczesny koncept powstały z inicjatywy grupy doświadczonych agentów, którzy po latach spędzonych na rynku nieruchomości postanowili wprowadzić na rynek podmiot, który jak żaden dotąd będzie podchodził indywidualnie i profesjonalnie do każdego klienta oraz nieruchomości.​

Wiodącą ideą jest zapewnienie możliwie szerokiego wachlarza usług w jednym miejscu i dobierania ich w sposób indywidualny. Pozwala to znacząco zaoszczędzić czas oraz stres związany z obsługą nieruchomości. Ze względu na zawiłości prawne oraz znaczną wartość nieruchomości, transakcje z nimi związane nie są łatwe. Dlatego tak kluczowe jest, aby powierzyć je zespołowi wszechstronnych specjalistów z doświadczeniem.

W Infinity Space znajdziesz jedynie doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, którzy z doradzą Ci optymalna ścieżkę działania i przeprowadzą Cię przez cały proces. Wiemy, że każda nieruchomość jest inna, a każdy nasz klient ma inne wymagania. W związku z tym zależy nam na poznaniu pełni twoich potrzeb, co przyspieszy cały proces.

Każdy z naszych pracowników i współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, ale także odpowiednie uprawnienia i szkolenia, co gwarantuje ci bezpieczeństwo.

Lata praktyki nauczyły nas, że kluczem do sukcesu nie jest ilość, lecz jakość. Współpracując z nami masz gwarancję, że zajmiemy się sumienie twoim mieszkaniem. Każdy z naszych specjalistów zajmuję się jednocześnie niewielką liczbą nieruchomości. Dzięki temu zna każdą nieruchomość na wylot, wie dokładnie co musi wykonać. To przekłada się na sukces.

Indywidualne podejście i poświęcenie większej ilości czasu na przygotowanie i obsługę każdej nieruchomości, a także dobór indywidualnej strategii działania pozwala znaleźć oszczędności, a co za tym idzie zmaksymalizować zyski.

Aby skutecznie działać na rynku nieruchomości kluczowe jest zachowanie ostrożności oraz postępowanie zgodnie z procedurami i prawem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy konkretne procedury, które pozwalają nam zoptymalizować proces obsługi i nie pominąć żadnych kluczowych elementów. W naszym zespole kluczowe jest także posiadanie wszystkich wymaganych licencji, szkoleń i kursów oraz kierunkowych studiów. Ponadto Infinity Space posiada polisę ubezpieczeniową pośrednika nieruchomości oraz zarządcy nieruchomości, co gwarantuje ci dodatkowe zabezpieczenie twoich interesów. Podejmując współpracę z nami masz zatem gwarancję profesjonalnego wsparcia i pełnego bezpieczeństwa.

Infinity Space to grono doświadczonych i zaufanych specjalistów, z którymi masz gwarancję sukcesu i satysfakcji. Dbałość o szczegóły, indywidualne podejście i profesjonalizm to fundamenty naszej działalności, o czym przekonali się już nasi klienci. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Po prostu sprawdź opinie naszych klientów. Satysfakcja gwarantowana.

Nie czekaj. Nieskończoność możliwości jest w zasięgu twojej ręki !!!