STREFA BUDOWLANA

REMONTY

Współpracując z Infinity Space masz dostęp do sprawdzonych i rzetelnych ekip remontowych, które pomogą Ci w remoncie twojej nieruchomości, zarówno do potrzeb wynajmu lub sprzedaży, jak i po zakupie. Doświadczeni specjaliści budowlani wyremontują twoje mieszkanie według twojego pomysłu lub na podstawie projektu od architekta wnętrz. Na każdym etapie otrzymasz specjalistyczne wsparcie doradcze oraz techniczne, co gwarantuje przeprowadzenie prac sprawnie, profesjonalnie i atrakcyjne wizualnie.

Zakup nowego mieszkania od dewelopera to proces teoretycznie prosty i bezpieczny. Należy jednak pamiętać, że nowe mieszkanie może również posiadać wady, które w późniejszym czasie mogą generować bardzo duże koszty. Dlatego bardzo ważne jest odebranie mieszkania razem z wykwalifikowanym i doświadczony specjalistą. Zapewniamy wsparcie w weryfikacji zobowiązań dewelopera, sprawdzamy, czy Twoje mieszkanie zostało przygotowane zgodnie z prospektem informacyjnym, czy zostało wykonane prawidłowo i bez żadnych usterek i czy nie posiada znaczących wad uniemożliwiających jego zamieszkane. Umów wspólny odbiór mieszkania. Nie narażaj się na odbiór niepełnowartościowego mieszkania i wysokich kosztów usuwania usterek w przyszłości.

ODBIORY TECHNICZNE MIESZKAŃ

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

.

Dla klientów Infinity Space przygotowaliśmy profesjonalne wsparcie w projektowaniu wnętrz. Nasi architekci zaprojektują Twoje wymarzone mieszkanie wspierając Cię wyborze koncepcji, pomogą Ci w zakupach oraz będą nadzorowali cały proces remontowy. Wesprą Cię także przy dekorowaniu nieruchomości w przypadku przygotowania mieszkania do wynajmu lub sprzedaży. Skontaktuj się z Naszymi architektami i zaprojektuj mieszkanie skrojone na miarę.