STREFA POSZUKUJĄCEGO

KUPNO NIERUCHOMOŚCI

Nasi specjaliści pomogą Ci również w poszukiwaniach wymarzonej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokim kontaktom oraz dostępowi do wielu baz danych z ofertami prywatnymi i agencyjnymi mamy dostęp do szerokiej puli mieszkań. Pozwala nam to na znalezienie nieruchomości idealnej dla każdego z naszych klientów. Dodatkowo zweryfikujemy stan prawny takiej nieruchomości, pomożemy w negocjacjach i przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu.

Wspieramy naszych klientów w poszukiwaniach nieruchomości do wynajęcia. Nasze kontakty na rynku nieruchomości oraz dostęp do ogólnodostępnych, jak i agencyjnych portali z ogłoszeniami gwarantuje dostęp do każdej nieruchomości, która jest obecnie dostępna do wynajęcia. W ramach naszego wsparcia pomożemy Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość, zweryfikujemy ją oraz zapewnimy wsparcie na każdym etapie transakcji dbając o zabezpieczenie Twoich interesów w formie odpowiedniej umowy najmu i innych niezbędnych dokumentów.

NAJEM NIERUCHOMOŚCI

DORADZTWO KREDYTOWE

.

Zakup mieszkania może wiązać się z zaciągnięciem kredytu hipotecznego, co często bywa procedurą zawiłą i skomplikowaną. Nasi doradcy finansowi przeprowadzą Cię przez cały proces kredytowy, pomogą przygotować wnioski kredytowe i wysłać je do wyselekcjonowanych banków. Wieloletnie doświadczenie pozwoli Ci także na optymalizację zdolności kredytowej, co przełoży się na otrzymanie kredytu na możliwie najlepszych warunkach przy możliwie najniższych prowizjach bankowych. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i zapewnij sobie bezpieczne finansowanie.