STREFA WŁAŚCICIELA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Nasi specjaliści pomogą Ci w przygotowaniu mieszkania do sprzedaży, stworzą profesjonalną ofertę zawierającą zdjęcia i film z nieruchomości wykonany przez fotografa wnętrz, profesjonalny opis w języku polskim i angielskim oraz plan nieruchomości. Pomogą ustalić optymalną cenę sprzedaży, zajmą się promocją Twojej nieruchomości w internecie, kontaktem z potencjalnymi kupcami oraz prezentacją nieruchomości. Na koniec wesprą przy gromadzeniu dokumentów, aby doprowadzić transakcję z sukcesem do końca.

Zarządzanie najmem jest kompleksową usługą skierowana do osób, które chcą w pełni oddelegować opiekę nad mieszkaniem przeznaczonym na wynajem. Nasi specjaliści przygotują mieszkanie, ofertę i znajdą dla ciebie rzetelnego najemcę, którego dodatkowo zweryfikujemy, aby zabezpieczyć twoje interesy. Przez cały okres najmu zastąpimy Cię w opłacaniu rachunków, organizacji napraw i pilnowaniu płatności, a gdy najemca będzie chciał się wyprowadzić, z wyprzedzeniem zaczniemy szukać kolejnego abyś mógł się cieszyć pasywnym przychodem bez straty czasu i stresu.

ZARZĄDZANIE NAJMEM NIERUCHOMOŚCI PREMIUM

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

.

Nasza usługa pośrednictwa w wynajmie nieruchomości skierowana jest dla najbardziej wymagających właścicieli mieszkań przeznaczonych do wynajęcia. Współpraca z naszym zespołem gwarantuje Ci przygotowanie oferty w sposób profesjonalny i atrakcyjny, co przyspieszy znalezienie odpowiedniego najemcy dla twojej nieruchomości. Nasi specjaliści zajmą się prezentacjami twojej nieruchomości, znajdą najemcę, którego zweryfikują poprzez weryfikację zatrudnienia i braku zadłużenia, a także przygotują wszystkie niezbędne dokumenty i umowy. Wszystko to robimy po to, aby możliwie jak najbardziej zabezpieczyć twoje interesy. Wszystko odbywa się szybko, bezpiecznie i z minimalnym zaangażowaniem z Twojej strony.

Określenie odpowiedniej ceny sprzedaży lub wynajmu to kluczowa kwestia. Błędne oszacowanie wartości nieruchomości może powodować znaczne wydłużenie procesu sprzedaży, czy wynajmu, ale może także spowodować przeprowadzenie transakcji za znacznie zaniżoną cenę, co przełoży się na duże straty. Nasi specjaliści pomogą ci wycenić Twoją nieruchomość. W zależności od potrzeb otrzymasz wycenę opartą na cenach ofertowych, na cenach ofertowych i transakcyjnych lub pełną wycenę rzeczoznawcy majątkowego. Nie trać swoich pieniędzy i poznaj realną wartość swojej nieruchomości.

WYCENA NIERUCHOMOŚCI

UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI

Ze względu na znaczną wartość nieruchomości konieczne jest zapewnienie odpowiedniego jej zabezpieczenia. Dzięki Infinity Space możesz zarówno ubezpieczyć swoją nieruchomość, jak i ubezpieczyć swojego najemcę. Nasi doradcy ubezpieczeniowi doradzą Ci odpowiednią polisę ubezpieczeniową skrojoną na miarę twoich potrzeb i twojej nieruchomości. Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka i ubezpiecz swoją nieruchomość.

Nie każdy z naszych klientów potrzebuje pełnego wsparcia w sprzedaży nieruchomości, jednak chce przeprowadzić sprzedaż mieszkania w sposób profesjonalny. Dla takich osób proponujemy usługę przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Możesz wybrać jeden z 3 pakietów przygotowawczych, w zakres których wchodzą między innymi: przeprowadzenie home stagingu, czyli przygotowania wizualnego mieszkania, wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz wirtualnego spaceru, przygotowanie ogłoszenia, baneru oraz w razie potrzeby wyceny nieruchomości. Dzięki tym zabiegom twoja oferta będzie wyglądała profesjonalnie i ciekawie, dzięki czemu jesteś w stanie sprzedać swoją nieruchomość szybciej i za wyższą cenę.

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY